Hakkımızda

Kuruluş ve Tarihçe

Gözlem Mühendislik Müteahhitlik Planlama ve Ticaret Anonim Şirketi 1984 yılında kurulmuştur. Şirket ilerleyen yıllarda sırasıyla Karayolları Genel Müdürlüğü’ne yol etüt proje mühendislik işleri, TCDD’ye proje raporları, İller Bankası Genel Müdürlüğü’ne halihazır harita işleri, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne arazi toplulaştırma ve tarla içi geliştirme işleri, Belediyelere, İl Özel İdarelerine, Türkiye Elektrik Kurumu’na, DSİ’ye, Orman Genel Müdürlüğü’ne, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne ve daha birçok kurum ve kuruluşa çeşitli mühendislik konularında işler yapar hale geldi.

Tüm bu görevlerde Gözlem Mühendislik olarak Müşterilerimize tarafsız ve idealist danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca çevreye ve sosyal yaşama saygı duymak görevimizdir. Bugün 800'den fazla çalışanı olan şirket, elektronik ekipman, program ve bilgisayar donanımı ile ülke çapında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Sektörde haklı bir üne sahip olmaktan gurur duyuyoruz.


Misyon, Vizyon, Kalite Politikamız

Misyon

Gözlem; çalışanlarının üstün bir ekip çalışması ile verimliliğinin ve rekabet gücünün arttığı, sürekli gelişen, kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olma amacındadır. Müşterinin beklentilerinin de ötesine geçen hizmetleriyle, hizmet sektöründe yer edinmiştir. Bunun yanında da adını Dünya’ya duyurmayı hedefler.

Vizyon

Gözlem verdiği hizmetlerde ekip ruhuna uygun olarak, günümüz teknolojisi ile tecrübelerimizi birleştirerek, hizmet verilen müşterilerin beklentileri ve kalite anlayışı doğrultusunda yerine getirmektir.

Kalite Politikamız

Gözlem olarak, tüm hizmetlerimizde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklanıyoruz. Hizmeti-mizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanları-mızın devamlı gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın düşüncelerinin, verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyor ve onların sağlığı ve mutluluğuna önem veriyoruz.